Podnośnik sufitowy WINNCARE Luna

Podnośniki, pionizatory

Cena:8532.00

Luna jest stałym i przenośnym podnośnikiem sufitowym w jednym, dzięki czemu umożliwia cały wachlarz zastosowań. Przy połączeniu modelu Luna z opcjami prowadnic, uzyskasz wydajny i uniwersalny zestaw.

Całkowita zdolność dostosowania modelu Luna do każdego pomieszczenia oraz elegancki wygląd, sprawiają, że jest ona najchętniej wybieranym podnośnikiem do użytku domowego, dla zakładów opiekuńczych czy szpitali.

Opatentowane haki na wieszaku zapewniają bezpieczny i prosty sposób mocowania podwieszki, a ergonomiczny pilot umożliwia bezpieczne i łatwe przenoszenie.

Podnośnik Luna został ulepszony, o możliwość użytku łazienkowego bez obaw o ochlapanie podnośnika. Ergonomiczny pilot posiada rodzaj ochrony IPx4 a także IPx7, co znaczy ze może być ochlapany  (IPx4) lub całkowicie zamoczony w wodzie (IPx7).

Oprócz standardowego awaryjnego opuszczania na pilocie, podnośnik LUNA został dodatkowo wyposażony w ręczny system awaryjnego opuszczania. System ten znajduje się na Lunie i łatwo go obsłużyć w przypadku całkowitej awarii podnośnika.

Dodatkowo mechanizm złącza kabla pilota i podnośnika jest ulepszony i niezawodny. Na Lunie IPx4 zostało dodane dodatkowe wyjście, gdzie można podłączyć elektrycznie regulowany wieszak.

Dane techniczne

  • Maksymalne obciążenie: 270 kg
  • Długość pasa/kolumny: 2200 mm
  • Masa modułu podnoszącego: 7 kg

 

Akcesoria:

  • Ładowarka do podnosnika Luna ma ergonomiczny kształt i wyjatkową funkcjonalność.Ładowarka do Luny może być zamontowana na każdej ścianie. Zapewnia to ciągłą i stabilna stacje ładowania.
  • Piloty Luna są dostępne w klasie ochrony IPx4 i IPx7. IPx4 tolerują ochlapanie, a IPx7 całkowite zanurzenie w wodzie. Piloty IPx4 mają opcjonalne wyjście kabla z góry lub z dołu. Pilot IPx7 posiada tylko dolne wyjscie kabla.
  • Mobile Flex – rama jezdna o regulowanej wysokosci i szerokosci2-kolumnowa, regulowana wysokość: 1891-2541 mm, regulowana długość: 2160-3160mm; 4-kolumnowa 4mx4m